piątek, 16 listopada 2012

Orion Studentska biała z rodzynkami, orzechami arachidowymi i galaretkami


Próbowałam dotąd Studentskiej wiśniowej, gruszkowej, jeżynowej, malinowej... Ale przecież klasyczna Studentska jest z rodzynkami! Dziwnym trafem, przyszło mi takowej spróbować w ostatniej kolejności (choć to nadal nie jest do końca klasyk, bowiem padło na czekoladę białą, a nie mleczną czy gorzką).

Klasyka to jednak klasyka. Zwykłe rodzynki zdecydowanie najlepiej wypadają w połączeniu z arachidami i pysznymi galaretkami. Lepiej, niż jakiekolwiek owocowe kostki, mające udawać suszone owoce.

Przy następnej wizycie w Czechach, na pewno nabędę wersję gorzką i mleczną z rodzynkami. Nie ma to jak dobrze nadziana czekolada! Nawet gramaturę ma większą niż te wersje limitowane :).

Skład: cukier, mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, galaretki 12% (cukier, syrop glukozowy, woda, pektyna, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, wosk karnauba, aromat), orzechy arachidowe 12%, rodzynki 12%, tłuszcz roślinny, lecytyna słonecznikowa, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat.
Masa netto: 200 g
Wartość energetyczna w 100 g: 507 kcal

 

2 komentarze:

  1. I love this bar! We get it in Polish stores here in the UK.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. It's really funny, because we don't have it in Polish shops ;) I bought it in Czech Republic. I also loved this chocolate, much more than rapsberry etc. editions.

      Usuń